İSTANBUL İLAHİ GRUBU

GRUP HAZEL ORGANİZASYON

dini düğün , ilahi grubu , semazen grubu , tasavvuf grubu , mehteran takımı ile dini düğün , islami düğün , dini sünnet , dini nişan , dini kına , mevlid, semazenli düğün , semazenli nişan , semazenli kına semazenli doğum günü , ilahili doğum günü , ilahili semazenli açılışlar , tasavvuf konserleri , islami nişan , islami sünnet , semazenli çocuk mevlidi ve daha bir çok hizmetleri ile 12 yıla yakındır sizlerledir.

GRUP HAZEL ORGANİZASYON İSTANBUL İLAHİ GRUBU VE İSTANBUL SEMAZEN GRUBU YILLAR BOYUNCA TECRÜBELİ VE ORGANİZASYON EĞİTİMİ ALMIŞ KADROSUYLA 2 NESLİN İSTANBUL DİNİ DÜĞÜN VE İSTANBUL DİNİ SÜNNET OLMAK ÜZERE MUTLU GÜNLERİNİ PAYLAŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞAMAKTADIR.SİZLERDE GRUP HAZEL ORGANİZASYON MARKASIYLA TANIŞMANIN VAKTİ GELMİŞ OLACAK Kİ BU YAZIYI OKUYORSUNUZ.SİZLERE HİZMET VERMEK BİZİM İÇİN BİR ŞEREFTİR.

Sizler için Seçtiğimiz bazı Dini düğün Videolarımız

Gönül isterki ilahi grubu ve semazen grubunun bütün videolarını bu siteye yüklemek.Ama ne yazık ki tüm bir dini düğün organizasyonunu siteye yükleme imkanımız mevcut değildir.

Tanıtım Videosu

İlahi Grubu

Semazen Gösterisi Dron

Semazen Gösterisi

Anne Hakkı Kısadan Hisse

İlahi Grubu

Hoş Geldiniz

Şiir ve Semazen Gösterisi

İSLAMİ DÜĞÜN PROGRAM İÇERİĞİMİZ!

 PROGRAM HAZIRLIĞI

Ekibimiz program saatinden 40 dakika önce düğünün yapılacağı mekana gelir. hazırlıklarını yaparlar.

MİSAFİR KARŞILAMA

Misafirler salona geldikleri zaman boş bir salon yerine rahatsız etmeyecek düzeyde birbirinden güzel ilahiler ve ezgiler ile karşılanır.Gelin Damadı veya Sünnet olacak kardeşimizi beklerler

GELİN DAMAT KARŞILAMA

Misafirlerin ve bizim bekle diğimiz an gelmiş demektir. Onların seçmiş olduğu bir müzik ile salon girişinden içeriye alkışlarla ve çoşkuyla karşılama yaparız.Programın en önemli anıdır.bu sahne

SELAMLAMA KONUŞMASI

Şiirsel tarzda gelen misafirlere geldikleri için teşekkür ve program içeriğini paylaşdığımız bir konuşmadır.

KURAN-I KERİM TİLAVETİ

Her Programda olduğu gibi diyerek söze başlarız. Kuran Tilaveti ile program açılışını yaparız.

 SEMAZEN GÖSTERİSİ

Semazenlerimizin Özel hazırlamış olduğu konsept ile 20 dakika civarı sahnede yaptıkları Sema Gösterisi doyulmaz bir an yaşatmaktadır.

İLAHİLER

İlahi grubumuz seçmiş oldukları birbirinden güzel İlahiler ile birlikte misafirlerimize en güzel anı yaşatırlar.Aynı zaman da seçme eserler ve istekler yerine getirilir.

PASTA MERASİMİ

Bu mutlu günde tatlı yiyelim tatlı söyleyelim diye hazırlanan,Gelin Hanım ve Damat Bey’in birlikteliğini temsil eden Pasta Merasiminin Seçilmiş olan özel bir müzik ile Sunumunu yerine getirmekteyiz.

EVLİLİK İLE İLGİLİ KISALAR

Program içerisinde Evlilik hayatına dair Peygamber Efendimizin yaşantısından , Sahabelerimizin yaşamış oldukları hayatlardan örnekler alarak fon müziği eşliğinde anlattığımız ibretlik konulara değinmekteyiz.

TAKI MERASİMİ

Misafirlerimizin Gelin Hanım ve Damat Bey’e getirmiş oldukları hediyeleri taktim etme üzere ve örf adet ve geleneklerimizde bulunan yardımlaşma merasimi olarak bilinen Anonslu veya Anonssuz olan merasimin sunumunu yapmaktayız.

KAPANIŞ DUASI

Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başladığımız programımızın sonunda ise ellerimizi semaya kaldırıp,çiftimizin  mutlu bir hayat sürmeleri ve gelen misafirlerimizin de ortak olmaları ile birlikte Allah’a Dua ederiz. 

REZERVASYON İÇİN TIKLAYINIZ

Mehteran Takımı

Mehteran Takımı sizlere hizmet için hazırdır.Kişi sayısı 8 ile 12 arasında değişmektedir.

Mehteran Takımı sizlere hizmet için hazırdır.Kişi sayısı 8 ile 12 arasında değişmektedir.

Kafkas Ekibi

Kafkas Ekibimiz isteğiniz üzerine programlara gelmektedir.Detaylı Bilgi için Arayınız.

Kafkas Ekibimiz isteğiniz üzerine programlara gelmektedir.Detaylı Bilgi için Arayınız.

Palyaço

Düğün Organizasyonlarınızda çocuklarımız için Palyaçolarımız Balonlar dağıtıp,yüz boyama yaparlar

Düğün Organizasyonlarınızda çocuklarımız için Palyaçolarımız Balonlar dağıtıp,yüz boyama yaparlar

Grup Hazel Organizasyon ” İz Bırakır.”

Yukarıda da okuduğunuz ve izlediğiniz gibi Grup Hazel Organizasyon yılların vermiş olduğu birikim sahne deneyimi ile yoluna devam etmektedir.Bizleri tercih eden Müşterilerimizden olumlu yanıtlar almamız bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir.Yaşlaşık 1500 Düğün 1200 Kına ve Nişan 950 Sünnet Düğünü gerçekleştirmiş olmak başarıdır.Lakin bu organizasyonlarda şikayet almadan ayrılmak daha büyük başarıdır.Bizim işimiz Sadece Dini Düğün Organizasyonlarıdır.

İLETİŞİM NUMARAMIZ 05322603134

0 5322603134
2018-05-23T00:35:37+00:00